Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Tid Navn Sted Kalender Arrangør Plasser Valg
Wed 21 Feb 11:30 - 13:00 OSK spill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Wed 21 Feb 17:30 - 21:45 Box league Sessions at Domus Sessions at Domus - -
Wed 21 Feb 21:00 - 22:30 Box league at Myrens Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Thu 22 Feb 20:00 - 21:00 Divisjonsspill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Fri 23 Feb 08:00 - 10:00 Morning session Domus Athletica Sessions at Domus Sessions at Domus 4 / 8 Meld meg på
Sun 25 Feb 11:00 - 13:00 OSK spill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Sun 25 Feb 15:30 - 17:30 Free play Domus Athletica Sessions at Domus Sessions at Domus 7 / 7 Meld meg på
Wed 28 Feb 11:30 - 13:00 OSK spill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Wed 28 Feb 17:30 - 21:45 Box league Sessions at Domus Sessions at Domus - -
Wed 28 Feb 3 dager. Student games in Tromsø Tromsø Events Events - -
Wed 28 Feb 21:00 - 22:30 Box league at Myrens Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Thu 1 Mar 20:00 - 21:00 Divisjonsspill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Sun 4 Mar 11:00 - 13:00 OSK spill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Wed 7 Mar 11:30 - 13:00 OSK spill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Wed 7 Mar 17:30 - 21:45 Box league Sessions at Domus Sessions at Domus - -
Wed 7 Mar 21:00 - 22:30 Box league at Myrens Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Thu 8 Mar 20:00 - 21:00 Divisjonsspill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Sun 11 Mar 11:00 - 13:00 OSK spill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Wed 14 Mar 11:30 - 13:00 OSK spill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Wed 14 Mar 17:30 - 21:45 Box league Sessions at Domus Sessions at Domus - -
Wed 14 Mar 21:00 - 22:30 Box league at Myrens Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Thu 15 Mar 20:00 - 21:00 Divisjonsspill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Sun 18 Mar 11:00 - 13:00 OSK spill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Wed 21 Mar 11:30 - 13:00 OSK spill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Wed 21 Mar 17:30 - 21:45 Box league Sessions at Domus Sessions at Domus - -
Wed 21 Mar 21:00 - 22:30 Box league at Myrens Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Thu 22 Mar 20:00 - 21:00 Divisjonsspill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Sun 25 Mar 11:00 - 13:00 OSK spill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Wed 28 Mar 11:30 - 13:00 OSK spill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Wed 28 Mar 17:30 - 21:45 Box league Sessions at Domus Sessions at Domus - -
Wed 28 Mar 21:00 - 22:30 Box league at Myrens Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Thu 29 Mar 20:00 - 21:00 Divisjonsspill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Sun 1 Apr 11:00 - 13:00 OSK spill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Wed 4 Apr 11:30 - 13:00 OSK spill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Wed 4 Apr 17:30 - 21:45 Box league Sessions at Domus Sessions at Domus - -
Wed 4 Apr 21:00 - 22:30 Box league at Myrens Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Thu 5 Apr 20:00 - 21:00 Divisjonsspill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Sun 8 Apr 11:00 - 13:00 OSK spill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Wed 11 Apr 11:30 - 13:00 OSK spill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Wed 11 Apr 17:30 - 21:45 Box league Sessions at Domus Sessions at Domus - -
Wed 11 Apr 21:00 - 22:30 Box league at Myrens Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Thu 12 Apr 20:00 - 21:00 Divisjonsspill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Sun 15 Apr 11:00 - 13:00 OSK spill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Wed 18 Apr 11:30 - 13:00 OSK spill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Wed 18 Apr 17:30 - 21:45 Box league Sessions at Domus Sessions at Domus - -
Wed 18 Apr 21:00 - 22:30 Box league at Myrens Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Thu 19 Apr 20:00 - 21:00 Divisjonsspill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Sun 22 Apr 11:00 - 13:00 OSK spill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Wed 25 Apr 11:30 - 13:00 OSK spill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Wed 25 Apr 17:30 - 21:45 Box league Sessions at Domus Sessions at Domus - -
Wed 25 Apr 21:00 - 22:30 Box league at Myrens Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Thu 26 Apr 20:00 - 21:00 Divisjonsspill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Sun 29 Apr 11:00 - 13:00 OSK spill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Wed 2 May 11:30 - 13:00 OSK spill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Wed 2 May 17:30 - 21:45 Box league Sessions at Domus Sessions at Domus - -
Wed 2 May 21:00 - 22:30 Box league at Myrens Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Thu 3 May 20:00 - 21:00 Divisjonsspill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Sun 6 May 11:00 - 13:00 OSK spill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Wed 9 May 11:30 - 13:00 OSK spill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Wed 9 May 17:30 - 21:45 Box league Sessions at Domus Sessions at Domus - -
Wed 9 May 21:00 - 22:30 Box league at Myrens Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Thu 10 May 20:00 - 21:00 Divisjonsspill Sessions at Myrens Sessions at Myrens - -
Powered by: Bloc